Oferta pracy

Kierowca

Beliso Sp. z o.o.O firmie

Beliso Sp. z o.o.

Kosmatki 16

Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży kosmetycznej. Od dwudziestu  lat  poszerzamy  spektrum  naszej  działalności o ciekawe produkty oraz atrakcyjne rynki.

Kierowca

Zadania:

  • Przewóz powierzonych produktów pomiędzy biurem a magazynem firmy
  • Dostarczanie i nadawanie przesyłek na pocztę
  • Zaopatrzenie biura w art. spożywcze i biurowe według powierzonej listy
  • Dostarczanie dokumentacji do urzędów i instytucji
  • Inne prace zlecone związane ze stanowiskiem

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość topografii Warszawy
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyskrecja
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe godziny pracy (8.30 – 16.30)
  • Dobrą atmosferę pracy w kameralnym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Beliso Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą  z  dn.  29.08.97 r.  o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy