Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

AMBASADA JAPONII

  • Szwoleżerów 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Szwoleżerów 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów osobowych

  • Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów

  • Zapewnianie transportu i dostaw wszystkim sekcjom Ambasady

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowcy

  • Kumunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi technicznej samochodu

  • Dyspozycyjność

  • Obywatelstwo polskie

  • Prawo jazdy kategorii B

Ambasada Japonii w Polsce poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Kierowcy (umowa na zastępstwo)

Przewiń do profilu firmy

CV (w jęz. polskim i angielskim) ze zdjęciem prosimy przesyłać do dnia 2 lipca 2021 na adres:

Ambasada Japonii, ul. Szwoleżerów 8, 00-464 Warszawa lub mailem na adres: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.