Oferta pracy

Kierowca

CENTRUM KIEROWCÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Relokacja pojazdów pomiędzy miastami na trasach krajowych i międzynarodowych

  • Dostarczanie i odbieranie pojazdów z serwisów

  • Obsługa klienta flotowego

  • Dokumentowanie wykonywanych zleceń, poprzez opisy protokolarne dokumentację zdjęciową i rozliczeniową oraz uzupełnianie jej w systemie zleceniodawcy

Nasze wymagania

  • Status studenta (warunek konieczny)

  • Minimum 2 lata PRAKTYKI w prowadzeniu pojazdów /kat .B

  • Minimum 2 dni robocze do naszej dyspozycji od 7.00 do 19.00 max.

  • Niekaralność

  • Duże poczucie odpowiedzialności i wysoka kultura osobista

  • Dostęp do poczty elektronicznej i smartfon

To oferujemy

  • Zarobki uzależnione od ilości wykonanych zleceń

  • Zlecenia na terenie Warszawy, okolic i całego kraju czasem za granicą

  • Zwrot kosztów dojazdu poza Warszawą

  • Dostęp do aut od klasy budget /Toyota Auris / do klasy wyższej Premium / BMW, Mercedes/; skrzynie automatyczne i manualne

  • Szkolenie w zakresie całej procedury obsługi

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

CENTRUM KIEROWCÓW to nasza firma logistyczna. Zajmujemy się obsługą klientów Premium, którzy potrzebują aby w ich imieniu odprowadzać auta do serwisów, stacji kontroli, warsztatów wulkanizacyjnych na wymianę opon itp. Transport dla firm leasingowych od i do klienta.

Przewiń do profilu firmy