Logo Pracuj.pl

Kierowca

KAMIL TRZONEK TK TRANSPORTO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 000–5 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 500–4 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • przesortowanie i załadowanie paczek na magazynie
  • dostarczenie przesyłek do klienta
  • realizacja odbiorów od klientów indywidualnych oraz firmowych
  • dbanie o czystość i porządek w aucie
  • informowanie szefa lub kierownika o wszelkich usterkach w aucie

Nasze wymagania

  • zaangażowanie-sumienność
  • dyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole i kontaktem z klientem
  • punktualność
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • samochód do Pracy minimum 2012 rok
  • szkolenie
  • strój kurierski oraz hendheld do pracy
  • zgrany zespół
  • Pensja od 3800(na rękę) na początek (w zależność od doświadczenia)
  • oraz możliwość dorobienia na pracach dodatkowych.

O nas

Witam szukam do swojego zespołu, kierowców z doświadczeniem w prowadzeniu Busów do 3.5t, mile widziane również doświadczenie w kurierce. Magazyn mieści sie w Pruszkowie Moszna-parcela, na chwile obecna szukam kierowcy na strefę Łazy i dodatkowego człowieka na skoczka na okres zimowy później na stała strefę

Po więcej informacji informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Kierowca, Warszawa