Oferta pracy

Kierowca

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące realizowanie zadań transportowych i logistycznych (przewóz osób, dokumentów)

  • Zapewnienie wsparcia transportowego i logistycznego w przedsięwzięciach korporacyjnych (m.in. konferencje, spotkania)

  • Przygotowywanie raportów dotyczących wsparcia i obsługi transportowej, aktualizacja danych w dedykowanych systemach informatycznych

  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny pojazdów i ważność dokumentów

  • Terminowe przeprowadzanie planowanych przeglądów technicznych samochodów służbowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy

  • Prawo jazdy kat. B i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność współpracy w kadrą zarządzającą

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (m.in. Word, Exel , Outlook)

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych

  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)