Oferta pracy

Kierowca

ARCHIVIO sp. z o.o.O firmie

  • Annopol 4a
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

ARCHIVIO sp. z o.o.

Annopol 4a

Warszawa

Nasza firma powstała w 2003 roku w oparciu o polski kapitał oraz potencjał intelektualny polskich specjalistów, techników i managerów.

Od ponad 15 lat zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją biznesową. Przez ten czas wdrożyliśmy systemy archiwizacji do setek firm – za każdym razem uwzględniając ich indywidualne potrzeby.

Udało nam się zdobyć silną pozycję na rynku oraz zaufanie Klientów, które determinuje nas do ciągłej optymalizacji naszych usług.ponad

Kierowca

Twoje zadania to m.in.:

  • transport pudeł archiwizacyjnych
  • transport pojemników z dokumentami

Dołącz do nas jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i doświadczenie kierowania samochodem dostawczym do 3,5t
  • jesteś dyspozycyjny
  • jesteś komunikatywny, posiadasz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • elastyczną formę współpracy
  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Aplikuj i poznaj pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy