Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

GESPAR G.PYJOR, A.OLSZEWSKI, M.SUTKOWSKI - SP.J.O firmie

4 7005 500 brutto / mies.
  • Matuszewska 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

GESPAR G.PYJOR, A.OLSZEWSKI, M.SUTKOWSKI - SP.J.

Matuszewska 14

Warszawa

Zajmujemy się sprzedażą wąskiego asortymentu wyrobów medycznych do domów opieki, szpitali, aptek i sklepów medycznych.

Główny produkt, to pieluchy dla dorosłych.
Firma działa od ponad 30 lat stale zwiększając liczbę odbiorców i zasięg działania.

Kierowca

Opis stanowiska;

  • Praca polega na rozwożeniu towaru do naszych klientów w różnych rejonach Polski.
  • Nasz park samochodowy tworzą samochody dostawcze Fiat Ducato Maxi.
  • Kandydat będzie skierowany na badania u lekarza medycyny pracy.

Wymagania:

  • Wymagane jest prawo jazdy minimum B. i umiejętność prowadzenia aut dostawczych.

Oferujemy:

  • W przypadku konieczności odbycia dłuższej trasy pokrywamy koszt noclegu w hotelu i wypłacamy dietę.
  • Wynagrodzenie jest częściowo uzależnione od przejechanego miesięcznie dystansu.

Ogłoszenie archiwalne