Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EURO TAXI

    EURO TAXI działa na Warszawskim rynku transportowym od 1991 roku. Jesteśmy jedną z niewielu korporacji taxi, która się specjalizuje w obsłudze dużych i małych firm, korporacji, jak i klientów indywidualnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Kierowca

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Poszukujemy kierowców do korporacji Euro Taxi
    • Zatrudnimy kierowców zarówno z własnym samochodem lub na nasze samochody
    • Oferujemy fabrycznie nowe samochody (rok 2017), wyposażone w LPG

    Oferujemy :

    • dużą ilość zleceń
    • wysokie zarobki
    • codziennie możliwość wymiany bezgotówki na gotówkę
    • dowolne godziny pracy
    •  „0” kosztów własnych

    Wymagania:

    • podstawowa znajomość topografii Warszawy
    • prawo jazdy kat. B

    Zapraszamy także z własnym samochodem. Oferujemy pomoc w uzbrojeniu samochodu, dajemy kompletny osprzęt w kredyt na preferencyjnych warunkach, udzielamy pomocy w załatwieniu własnej LICENCJI TAXI !

    Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny – 602 113 270 bądź prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

    odwiedź naszą stronę internetową: http://www.eurotaxi.pl