Prosimy o dopisanie w przesłanej aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 Parlamentu Europejskiego z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych (RODO). Administratorem danych jest McCain Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chociwelu 25, 57-100 Strzelin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca wózka

McCain Poland Sp. z o.o.

  • Chociwel (pow.strzeliński)

    Chociwel (pow.strzeliński), dolnośląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługiwanie wózków widłowych zgodnie z procedurami i instrukcjami

  • utrzymywanie płynności produkcji produktu gotowego napływającego z linii oraz płynny załadunek lub rozładunek transportów

  • prawidłowe ułożenie palet z produktem gotowym w regałach

  • wykonywanie transakcji w systemie SAP oraz WMS

  • raportowanie o ilości produktu wyprodukowanego i ewentualnych uszkodzeniach magazynowych

  • raportowanie o rozbieżnościach magazynowych

  • wewnętrzny transport opakowań, palet, odpadów i innych materiałów

Nasze wymagania

  • wykształcenia zawodowego

  • uprawnienia na wózek widłowy (UDT)

  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego w magazynach wysokiego składowania

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania i dyspozycyjności

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

  • darmowy dojazd do pracy na wybranych kierunkach (Ziębice, Przeworno, Strzelin),

  • prywatną opiekę medyczną oraz pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie do obiadów w kantynie, świadczenia z ZFŚS, zajęcia sportowe, przyjazną atmosferę w pracy

Obecnie do naszej fabryki frytek zlokalizowanej w Chociwelu poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Kierowca wózka

Przewiń do profilu firmy