Oferta pracy

Kierowca wózka podnośnikowego

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE IZOTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Trzemeszno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE IZOTRANS sp. z o.o.

Firma świadczy usługi transportowe wewnątrzzakładowe wózkami widłowymi na terenie przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej.

Opis stanowiska:

  • przewożenie wózkiem widłowym materiałów izolacyjnych na paletach pomiędzy magazynami
  • załadunek wózkiem widłowym materiałów izolacyjnych na samochód
  • obsługiwanie magazynowych systemów informatycznych
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • praca zmianowa

Wymagania na poszukiwane stanowisko:

  • uprawnienia UDT
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • jeśli osoba ubiegająca się o pracę na stanowisku  kierowca wózka podnośnikowego nie posiada uprawnień UDT, firma pomaga w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji oraz je finansuje
  • jasne zasady premiowania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wypłata zawsze na czas
  • nieustanne podwyższane bezpieczeństwo pracy
  • zabezpieczenia wdrożone przed COVID-19
W razie dodatkowych pytań proszę dzwonić od pn-pt w godzinach od 8-15
604 952 480
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy