Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca wózka widłowego

Flexcraft O firmie

  • Holandia, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
KRAZ 273
Kierowca wózka widłowego - wymagane doświadczenie

Opis stanowiska:

  • wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,
  • wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,
  • prace magazynowe.
Wymagania:
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • znajomość języka angielskiego,niemieckiego bądź holenderskiego,
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!
  • certyfikaty na wózek przedni/boczny- aktualne,
  • doświadczenie na tym stanowisku minimum 6 miesięcy.

Nasza oferta:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Prosimy, aby przesłane dokumenty zawierały adnotację:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.”

Ogłoszenie archiwalne