Logo Pracuj.pl

Kierowca Wózka Widłowego (m/k)

Nestlé PurinaO firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)
    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego w obszarze produkcji i magazynu zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
  • osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP lub podobnym
  • chęć do pracy w systemie ciągłym, w zmianach 12 godzinnych (w układzie: 2 dniówki, 2 nocki, 4 dni wolnego)
  • mile widziane: posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Dbałość o Twoje bezpieczeństwo
  • Prywatną opieka medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Oprócz pensji podstawowej dodatek obecnościowy
  • Coroczną rewaloryzację wynagrodzenia
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • Pakiet dla Rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt, dodatkowy urlop ojcowski
  • Premię za polecenie na stanowisko Kierowca Wózka Widłowego 1000 zł brutto
  • Dofinansowanie posiłków w zakładowej stołówce
  • Organizację uzyskania uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
  • Bezpłatny transport do pracy m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • wyprawka dla noworodka
  • mleko dla niemowląt
  • 4 tygodnie dodatkowego urlopu ojcowskiego

Etapy rekrutacji

1

rozmowa rekrutacyjna on-line

2

prezentacja oferty współpracy

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina.

1 października otwieramy we Wrocławiu Biuro Rekrutacyjne, ul. Łaciarska 4. Zapraszamy!

Kierowca Wózka Widłowego (m/k), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)