Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca wózka widłowego – Magazynier

Stora Enso Poland S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego

  • obsługa belownicy (po przeszkoleniu)

  • terminowe wykonywanie zleconych zadań

  • dbanie o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • dyspozycyjność

  • rozwaga,

  • opanowanie,

  • dobra organizacja pracy,

  • sumienne prowadzenie dokumentacji na swoim stanowisku pracy.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród

  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Stora Enso Poland S.A.

Stora Enso jest czołowym producentem rozwiązań z materiałów odnawialnych na rynkach światowych w zakresie opakowań, biomateriałów, konstrukcji drewnianych i papiernictwa. Dążymy do zastąpienia materiałów opartych na surowcach kopalnych poprzez doskonalenie istniejących i opracowywanie nowych produktów i usług z wykorzystaniem drewna i innych materiałów odnawialnych. Zatrudniamy około 25 000 pracowników w ponad 35 krajach, a nasz poziom sprzedaży w roku 2016 wyniósł 9,8 mld euro. Akcje Stora Enso są notowane na giełdzie w Helsinkach i Sztokholmie. storaenso.com

Przewiń do profilu firmy