Oferta pracy

Kierowca Wózka Widłowego

Mondi Warszawa Sp. z o.o.O firmie

Mondi Warszawa Sp. z o.o.

Tarczyńska 98

Mszczonów

Dział Produkcji Mondi Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie (50 km od Warszawy) oczekuje Pani/Pana wsparcia na stanowisku

Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 26.000 osób w 31 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1993 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka jezdniowego
  • Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki.
  • Dbałość o bezpieczeństwo przewożonych towarów.
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Nasza oferta:

  • Możliwość pracy w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
  • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Perspektywy ciągłego rozwoju
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych obowiązków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • Fundusz socjalny oferujący szeroki pakiet świadczeń
  • Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy

Twój profil:

  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie minimum 1 rok w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Aktualne uprawniania na wózki widłowe

Skontaktuj się!
Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty.
Mondi Warszawa Sp. z o.o. Ul. Tarczyńska 98,
96-320 Mszczonów

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania

z dopiskiem w temacie „Operator Wózka Widłowego”

Prosimy o dołączenie oświadczenia:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy