Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca wózka widłowego

MaspexO firmie

  • Olsztynek

    Olsztynek, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dostaw, prawidłowe wydawanie towarów

  • Składowanie i obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją

  • Utrzymanie czystości i porządku w magazynie

  • Rejestrowanie dostaw i wysyłek w systemie

  • Sprawdzanie stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w systemie zmianowym

  • Cechuje Cię zaangażowanie i sumienność

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT

To oferujemy

  • Zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

  • Stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę

  • Długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci, parking dla rowerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy