Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Wózka Widłowego

"ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON" S.K.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jałowcowa 12

Poczesna (pow. częstochowski)

Twój zakres obowiązków

Odlewnia Żeliwa Simiński- Ordon S.K.A. - Poczesna, Zawodzie zatrudni od zaraz osobę do pracy na stanowisku: kierowca wózka widłowego

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na takim stanowisku

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • bardzo dobre warunki socjalne

Odlewnia Żeliwa Simiński – Ordon S.K.A. od wielu lat znajduje się w czołówce firm z branży odlewniczej na rynku polskim.

Przedmiotem naszej działalności jest seryjna produkcja odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Najwyższa jakość zapewniana jest poprzez nowoczesny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników.

Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od projektu poprzez wykonanie oprzyrządowania odlewniczego aż po gotowy odlew z malowaniem i obróbką mechaniczną.

Przewiń do profilu firmy