Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

TRAFFIC PARTNER sp. z o.o.

umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Twój zakres obowiązków

W związku z gwałtownym wzrostem zapotrzebowania na usługi TAXI poszukujemy kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B gotowych podjąć z nami współpracę w zakresie przewozów osobowych na terenie Wrocławia.

Nasze wymagania

  • Oferujemy:

  • Wysokie zarobki wzbogacone o premię wypłacane co tydzień

  • Stałą pracę w systemie dwuzmianowym

  • Elastyczną formę rozliczenia

  • Wiele zniżek i benefitów pozapłacowych w tym ubezpieczenie i pakiet medyczny;

  • Wsparcie naszego zespołu 24/h podczas wykonywania swojej pracy oraz pomoc w spełnieniu wszelkich wymagań formalnych jakie stoją przed kierowcą

  • Nowoczesną flotę pojazdów w pełni przystosowanych  do świadczenia przewozu osób i zero kosztów stałych / kaucji związanych z użytkowaniem naszego pojazdu

  • Zacznij zarabiać z Traffic Partnerem jeżeli...

  • Masz ukończone 20 lat

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • Jesteś osobą niekaraną

  • Śmiało możesz powiedzieć o sobie, że jesteś osobą odpowiedzialną o wysokiej kulturze osobiste, która sumiennie podchodzi do wykonywanych obowiązków

  • Znajomość topografii miasta nie jest konieczna do do celu poprowadzi Cię system GPS

To oferujemy

Albo....

Zwiększ swoje przychody i pracuj w swoim samochodzie!

Posiadasz samochód powyżej 2001r. posiadający minimum 5 miejsc?

Chcesz sam ustalać sobie godziny i rytm swojej pracy?

Pomożemy w przystosowaniu Twojego pojazdu do aktualnych wymagań dla TAXI.

Udostępnimy Tobie wypis z naszej licencji na przewóz osób na Twój samochód.

Przeszkolimy, a następnie wdrożymy Cię do branży.

Rozliczymy Twoje przychody dzięki czemu nie będziesz zmuszony do zakładania  własnej działalności gospodarczej

Z G Ł O Ś  S I Ę  D O  N A S  I...

Z A C Z N I J  Z A R A B I A Ć  J U Ż  O D  J U T R A!

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.trafficpartner.pl, aby uzyskać więcej informacji o możliwościach współpracy lub prosimy o kontakt pod numer 663 653 179.

O nas

Traffic Partner jest licencjonowanym przedsiębiorstwem transportowem współpracującymi z największymi partnerami w branży tj. BOLT, UBER, FREENOW oraz UBER EATS.

Działamy na terenie całego kraju. Wyróżnia nas doświadczenie i pełen profesjonalizm świadczonych usług. Traffic Partner to firma założona z zamiłowania do motoryzacji przez praktyków w branży. Dzięki wynegocjowanym umowom z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaproponować  kierowcom liczne zniżki i benefity pozapłacowe. Oferujmy przejrzystą formę rozliczenia oraz pomoc w spełnieniu wszelkich wymagań prawnych jakie muszą być zachowane przez zawodowego kierowcę.