Logo Pracuj.pl

Kierowca

PMTH sp. z o.o.O firmie

5 500–7 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

PMTH sp. z o.o.

Klecińska 123

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zleceń przewozu towarów samochodem dostawczym o DMC do 3,5t na terenie Polski i Niemiec
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji transportowej
  • dbałość o dobry wizerunek własny oraz firmy
  • dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy min. kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • wysoka kultura osobista konieczna w kontakcie z Klientami
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem (angielski/niemiecki)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Kierowca, Klecińska 123, Fabryczna, Wrocław