Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szwajcarska firma Bluelog działa na rynku transportowym od ponad 10 lat, od roku również w Polsce.

    Kierowca

    Miejsce pracy: Wrocław

    Region: dolnośląskie

    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • praca przy rozwożeniu przesyłek na terenie całej Europy,
    • praca w szybko rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne zarobki.

    Wymagania:

    • dyspozycyjność,
    • doświadczenie w firmie przewozowej typu DPD,
    • posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B,
    • gotowość do zamieszkania w Szwajcarii,
    • dobra znajomość języka niemieckiego - obowiązkowa.

    Oferujemy:

    • szwajcarską umowę o pracę,
    • wynagrodzenie we frankach szwajcarskich (3000 CHF),
    • zdobycie cennego doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Bluelog z siedzibą we Wrocławiu."