Logo Pracuj.pl

Kierowca – wypożyczalnia samochodów

Inter Fleet Sp. z o. o.O firmie

Inter Fleet Sp. z o. o.

Puławska 515

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów
  • realizacja podstawień i odbiorów
  • przygotowanie samochodów do wynajmu i dbanie o stan techniczny floty
  • przygotowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • relokacje pojazdów pomiędzy oddziałami

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. "B" i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • rzetelność i dobra organizacja pracy
  • niekaralność
  • znajomość topografii miasta i okolic
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Kierowca – wypożyczalnia samochodów, Puławska 515, Ursynów, Warszawa