Oferta pracy

Kierowca z Kat. B+E

GRUPA KANO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie, w związku z rozwojem projektu Mobilne Centrum Szkoleniowe KAN, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

KIEROWCA Z KAT. B+ENumer ref.: DH/1/2020

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B+E,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie od poniedziałku do piątku (okazjonalnie wyjazdy rozpoczynające się w niedzielę),
  • samodzielność w pracy i odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Główne zadania na stanowisku:

  • prowadzenie samochodu Toyota HILUX z przyczepą – showroom’em (łączna długość zespołu ok. 13m),
  • przygotowanie showroom’u – otwarcie przyczepy przed rozpoczęciem spotkania, wystawienie niezbędnych elementów oraz spakowanie po zakończeniu,
  • stały kontakt z przedstawicielami handlowymi oraz partnerami Grupy KAN.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę – zlecenie, do końca października 2020 (z możliwością kontynuacji współpracy w sezonie 2021),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dofinansowanie do noclegów,
  • profesjonalny zestaw transportowy – samochód Toyota HILUX + przyczepa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy