Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca z kat C+E w transporcie międzynarodowym

MARKAS Marcin WiniarskiO firmie

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz towarów na na terenie Unii Europejskiej – głównie Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E

  • karta kierowcy

  • aktualne badania lekarskie oraz kurs na przewóz rzeczy

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 1 rok

To oferujemy

  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + diety) oraz premie

  • nowoczesny tabor (ciągnik siodłowy marki Scania lub Volvo oraz naczepa typu firanka)

  • preferowany system pracy: 3/1

  • samochód przepisany do kierowcy

  • dodatkowe ubezpieczenie (suma ubezpieczenia do 420 000 zł)

  • pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy

  • współpracę z doświadczoną, niekonfliktową spedytorką :-) - Nie jeździmy pod spedycją.

  • miłą atmosferę

MARKAS Marcin Winiarski

Firma Transportowa Markas Marcin Winiarski z Kielc zajmuje się drogowym transportem towarów po terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy firmą niewielką, rodzinną firmą. Przykładamy uwagę do jakości świadczonych usług, bezpieczeństwa na drodze oraz potrzeb naszych pracowników.

Dowiedz się o nas więcej:

www.markas24.pl

Przewiń do profilu firmy