Logo Pracuj.pl

Kierowca z kat. C+E w transporcie międzynarodowym

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WOGA SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca jako Kierowca,

Nasze wymagania

  • doświadczenia jako kierowca samochodu ciężarowgo min.1 rok,
  • aktualne prawo jazdy,
  • aktualną kartę kierowcy C+E,
  • ważne badania lekarskie i psychologiczne.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie 7000-8900
  • nowoczesny tabor
  • stalą opiekę spedytora
  • ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WOGA SPÓŁKA JAWNA

Firma Woga Sp. j działając na rynku TSL od ponad 20 lat świadcząca usługi transportowe na terenie Europy , poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako:

Kierowca.

Kierowca z kat. C+E w transporcie międzynarodowym, lubuskie