Kierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym

ARRA GROUP SP. Z O.O.

6 6909 220 brutto / mies.
  • Wschowa

    Wschowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Siedziba firmy oraz miejsce pracy - Głogów (woj. dolnośląskie).

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony

  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku

  • Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR

  • Dbałość o rzetelne wykonywanie zleconych zadań, własny wizerunek oraz wizerunek zleceniodawcy.

  • Dbałość o powierzone mienie pracodawcy

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • Aktualne badania psychologiczne

  • Aktualny paszport

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • Rzetelność i uczciwość

  • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

  • Aplikuj

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub Umowę o współpracy (B2B)

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • System pracy 3/1 (23 dni w trasie) z możliwością wydłużenia - wyjazdy/zjazdy zawsze w siedzibie firmy Głogów (woj. dolnośląskie)

  • Pakiet szkoleń ogólnych i specjalistycznych (Dobra Praktyka Dystrybucyjna, wymogi GIF, Prawo Farmaceutyczne, ISO 9001);

  • Długotrwałą, stabilną współpracę opartą na partnerstwie i uczciwości

  • Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, bądź jesteś zainteresowany inną formą zatrudnienia, a mimo wszystko chciałbyś być Kierowcą, złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych, indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

ARRA GROUP jest operatorem logistycznym, specjalizującym się w ekspresowym transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz ładunków wysokiej wartości w warunkach temperatury kontrolowanej.

Przewiń do profilu firmy