Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca zaopatrzeniowiec B / C

  • lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski drób spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to firma posiadająca jeden z najnowocześniejszych zakładów mięsnych w województwie lubelskim. Na każdym etapie zapewniamy bezpieczeństwo, jakość i kontrolę. Dzięki infrastrukturze oraz staranności pracy każdego pracownika, produkty nasze odznaczają się wyjątkową jakością.

    Opis stanowiska:

    • realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należności
    • rozpoczęcie pracy w godzinach nocnych 1-4

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku kierowca/zaopatrzeniowiec
    • prawo jazdy kat. B , mile widziane również prawo jazdy kat. C
    • zaangażowanie w realizacje zamierzonych celów i zadań
    • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
    • znajomość branży mięsnej będzie dodatkowym atutem
    • minimum wykształcenie średnie

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + premia
    • płatne nadgodziny
    • dodatek za pracę w godzinach nocnych
    • pracę w stabilnej firmie (ponad 20 lat na rynku, zatrudniamy ponad 120 osób), nieustannie rozwijającej się firmie
    • przyjazna atmosferę
    • nową flotę samochodów dostawczych marki Iveco
    • dodatek za kat. C
    • karty Multisport

    Na rozmowę kwalifikacyjną prosimy o przyniesienie świadectw pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.