Logo Pracuj.pl

Kierowca - Zaopatrzeniowiec

Ovotzer Service s.c.O firmie

Ovotzer Service s.c.

Marywilska 26

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy Kat B
  • Umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego do 3,5t
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność
  • Sprawność fizyczna
  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia+Premia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (umowę o pracę)

Miejsce pracy

Warszawa ul. Marywilska 26 oraz Stare Babice

Działalność Ovotzer Service s.c. rozpoczęliśmy w 2004 roku. Zajmujemy się zarówno zaopatrzeniem gastronomii, jak i serwisem i montażem maszyn vendingowych. Naszym Klientom gwarantujemy pełną obsługę vendingową od specjalistycznych ekspresów ciśnieniowych wykorzystywanych wewnątrz biur po wolnostojące, samosprzedające maszyny vendingowe zaopatrzone w takie produkty jak napoje zimne, napoje gorące i przekąski. To dlatego współpracujemy z największymi korporacjami, wydawnictwami, fabrykami i liderami na rynku!

Kierowca - Zaopatrzeniowiec, Marywilska 26, Białołęka, Warszawa