Oferta pracy

Kierowca Zarządu - Pracownik Techniczny

Selena FM S.A.

  • Strzegomska 2/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Strzegomska 2/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu Zarządu Spółki wg potrzeb poszczególnych Członków Zarządu

  • Zarządzanie flotą samochodową

  • Dbanie o przegląd techniczny floty spółki, w szczególności samochodów Zarządu

  • Dokonywanie bieżących przeglądów floty, napraw na Stacji Obsługi, rejestracji, ubezpieczeń itp.

  • Udział w negocjacjach zakupowych z dealerami samochodowymi

  • Nadzór techniczny nad powierzchnią biurową oraz wykonywanie drobnych napraw technicznych

  • Wsparcie menedżerów w organizacji wyjazdów służbowych

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Nienaganne referencje

  • Czynne prawo jazdy wraz z udokumentowaną bezwypadkowością

  • Duża dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Zaświadczenia o niekaralności (na dalszym etapie rekrutacji)

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Dodatkowym atutem będzie ukończony kurs doskonalenia technik jazdy

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • interesujący pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych

  • stałe wynagrodzenie i system motywacyjny

  • możliwość nabywania nowych ciekawych doświadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 35 spółek w 18 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 2000 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy