Oferta pracy

Kierowca Zarządu

Pracuj.pl dla Firm

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przejazdów Członków Zarządu na terenie Polski oraz za granicą,

  • Dbanie o terminowość przeglądów oraz wymiany opon,

  • Dbanie o odpowiednie przygotowanie auta do podróży,

  • Wywiązywanie się z innych zadań zleconych przez Zarząd.

  • Dbałość o powierzony sprzęt i pojazdy samochodowe.

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Kierowcy VIP,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dyskrecja.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód).

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą