Oferta pracy

Kierowca Zarządu

Eurocash S.A.O firmie

  • Taśmowa 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eurocash S.A.

Taśmowa 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wyjazdy z Członkami Zarządu oraz Gośćmi na terenie Warszawy i kraju.

  • Pomoc w sytuacjach nagłych, np. awaria samochodu.

  • Utrzymanie należytego stanu technicznego i czystości samochodów należących do Członków Zarządu.

  • Wsparcie pracowników Działu Floty w zakresie:

  • weryfikacji i kontroli faktur

  • kontroli floty

  • pomocy przy wymianie aut i dokumentacji z tym związanej

  • współpracy z serwisami i instytucjami dot. floty samochodowej.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Udokumentowany staż w prowadzeniu pojazdów osobowych – minimum 5 lat (bezwypadkowa jazda).

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy o różnych porach dnia.

  • Sumienność i dokładność w działaniu.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy.

  • Możliwość stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy