Oferta pracy

Kierowca Zarządu

EUVIC Sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i realizacja przejazdów Członków Zarządu i klientów VIP pomiędzy wskazanymi lokalizacjami

  • Dbałość o powierzony samochód (marki premium)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca zawodowy (min. 2 lata)

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów premium

  • Znajomość topografii Warszawy/Gliwic

  • Aktualne orzeczenie lekarskie (badania psychometryczne)

  • Zaświadczenie o niekaralności wydane nie dłużej niż 30 dni przed aplikowaniem

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Wysoka kultura osobista, brak nałogów, dyskrecja (doświadczenie we współpracy z zarządem/ klientami VIP mile widziana)

  • Dyspozycyjność – praca w nienormowanych godzinach pracy

To oferujemy

  • Stabilną i długoterminową współpracę

  • Atrakcyjne warunki współpracy (umowę wg oczekiwań kandydata i rynkowe wynagrodzenie)

  • Narzędzia pracy – samochód marki premium, telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników