Kierowca Zawodowy C+E w transporcie międzynarodowym (niemiecka umowa o pracę)

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako kierowca zawodowy C+E

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95

  • Karta kierowcy

  • Orzeczenie lekarskie

  • Aktualne badania psychologiczne

  • Zgodnie z wymogiem ustawy o transporcie dokumentu potwierdzającego brak orzeczenia zakazu wykonywania zawodu kierowcy,

To oferujemy

  • Płaca zasadnicza brutto 4115 PLN

  • Wynagrodzenie z tytułu diet w wysokości 55 Euro za dobę pobytu w podróży służbowej

  • Premia dodatkowa do 2000 PLN

  • Dodatkowe wynagrodzenie z tytułu pracy w godzinach nadliczbowych i nocnych oraz za przepinki

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Zatrudnienie w organizacji, która rozwija się bardzo dynamicznie i świadomie inwestuje w podnoszenie kompetencji zespołu

  • Kompleksowe szkolenia stanowiskowe

  • Wsparcie kadry managerskiej i spedytorów

  • Stabilne zasady współpracy w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka medyczna na terenie UE oraz pakiet socjalny

  • Praca zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy

  • Postoje na bezpiecznych parkingach z zapleczem socjalnym

  • Nowoczesne, komfortowo wyposażone pojazdy marki Scania R410 Highline (najnowsza kabina) i MAN TGX 460 (największa kabina)

  • Profesjonalne zaplecze: warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne przez 24h

  • Baza w Zgorzelcu

  • Strzeżony parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców

  • Premię za polecenia kierowców kat. C+E

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • szkolenia branżowe

  • premie uznaniowe

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla Citronex Trans Logistic Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w usługach TSL na terenie Europy Zachodniej, posiadającej flotę ponad 200 nowoczesnych pojazdów, poszukujemy doświadczonego kandydata, osoby dobrze zorganizowanej i komunikatywnej, która chciałby się podjąć wyzwania na stanowisku:

KIEROWCA ZAWODOWY C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Przewiń do profilu firmy