Kierowca Zawodowy C+E w transporcie międzynarodowym (niemiecka umowa o pracę)

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako kierowca zawodowy C+E

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95,
  • Karta kierowcy,
  • Orzeczenie lekarskie,
  • Aktualne badania psychologiczne,
  • Zgodnie z wymogiem ustawy o transporcie dokumentu potwierdzającego brak orzeczenia zakazu wykonywania zawodu kierowcy.

To oferujemy

  • Stabilne zasady współpracy w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • Baza: Zgorzelec
  • Opieka medyczna na terenie UE oraz pakiet socjalny,
  • Praca zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy,
  • Postoje na bezpiecznych parkingach z zapleczem socjalnym,
  • Nowoczesne, komfortowo wyposażone pojazdy marki IVECO (zasilane gazem skroplonym LNG) + plandeka / chłodnia,
  • Profesjonalne zaplecze: warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne przez 24h,
  • Strzeżony parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców,
  • Pomoc w załatwianiu formalności Kindergeld.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji pod numerami:

Kontakt PL: 504165214 oraz 797682629

Kontakt UA/RU: 797 067 001

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Do spółki Eurotrade, specjalizującej się w usługach TSL na terenie Niemiec, posiadającej flotę ponad 30 nowoczesnych pojazdów typu Iveco LNG, poszukujemy doświadczonego kandydata, osoby dobrze zorganizowanej i komunikatywnej, która chciałby się podjąć wyzwania na stanowisku:

Kierowca Zawodowy C+E w transporcie międzynarodowym (niemiecka umowa o pracę), opolskie