Oferta pracy

KIEROWCA ZAWODOWY C+E w Transporcie Międzynarodowym

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

9 60014 000 brutto / mies.
  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem,

  • nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem.

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95.

  • Karta kierowcy.

  • Orzeczenie lekarskie.

  • Aktualne badania psychologiczne.

  • Dokumenty potwierdzającego brak orzeczenia zakazu wykonywania zawodu kierowcy. Zgodnie z wymogiem ustawy o transporcie.

To oferujemy

  • System Pracy - 3 na 1, 2 na weekend

  • Baza Firmy: Zgorzelec

  • Wynagrodzenie już od 8000 PLN.

  • Średnie zarobki naszych kierowców po drugim miesiącu wynoszą pomiędzy 9 000, a 12 000 zł na rękę!

  • Najwyższą na rynku premię za polecenie kierowcy 1000 €.

  • Dodatkową premię miesięczną w wysokości 2000 zł na rękę.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Medicover sport dla Ciebie i Twojej Rodziny.

  • Wdrażamy kierowców bez doświadczenia!

  • Kompleksowe szkolenia stanowiskowe (dla początkujących podwójne obsady).

  • Stabilne zatrudnienie u lidera w swojej branży.

  • Pracę w firmie, która rozwija się bardzo dynamicznie i dzisiaj zatrudnia ponad 1500 pracowników.

  • Nowoczesne oraz komfortowo wyposażone ciężarówki które mają maksymalnie 4 lata. Scania R410, DAF XF 480, MAN TGX 470, VOLVO FH 470.

  • Bezpieczeństwo i stabilizację - umowę o pracę, wsparcie spedytorów, specjalistów od rozliczeń oraz kadry managerskiej w każdej nurtującej Cię sprawie masz na „dzień dobry”.

  • Stałe wsparcie serwisu mechanicznego, serwisu opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne przez 24h/7 jeśli tego potrzebujesz.

  • Strzeżony parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • szkolenia branżowe

  • premie uznaniowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o zamieszczenie i podpisanie dodatkowo zgody na przetwarzanie danych szczególnych kategorii w związku z koniecznością okazania dokumentu potwierdzającego brak orzeczenia zakazu wykonywania zawodu kierowcy, o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych danych szczególnych kategorii niezbędnych w procesie rekrutacyjnym na stanowisko kierowcy zawodowego w transporcie”.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji pod numerami:

Kontakt PL: 797682629

Kontakt UA/RU: 797067001

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR. kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Jesteśmy jedną z największych firm transportowych na Dolnym Śląsku. Pracując u nasz nie musisz się martwić czy zdążysz wrócić do domu na Święta Bożego Narodzenia czy urodziny dziecka.

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla Citronex Trans Logistic Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w usługach TSL na terenie Europy Zachodniej, posiadającej flotę ponad 200 nowoczesnych pojazdów, poszukujemy kandydatów dobrze zorganizowanych, komunikatywnych i pasjonatów 12 kółek.

Przewiń do profilu firmy