Oferta pracy

Kierowca - Złota rączka

Landeskrone 1 sp. z o.o., sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma o profilu biznesowym poszukuje osoby na stanowisko:

Zatrudnimy osobę na stanowisko kierowca - złota rączka

Główne obowiązki

  • Transport pracowników według potrzeb
  • Dbałość o samochody służbowe
  • Wyjazdy z właścicielem spółki
  • Dostarczanie dokumentów do urzędów
  • Usuwanie zgłoszonych awarii – w tym naprawy mechaniczne, elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie
  • Współpraca z podwykonawcami i firmami serwisowymi.

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kategorii B (Umiejętność prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów)
  • Opanowanie
  • Dostępność
  • Elastyczność
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Zatrudnienie w dogodnej formule na pełen etat
  • Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy