Oferta pracy

Kierowniczka / Kierownik Działu Inżynieryjnego

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii inżynieryjnej wpierającej cele biznesowe

  • Zarządzanie podległym personelem kadry inżynierskiej i doskonalenie kompetencji inżynierskich w zespole

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych pod kątem jakości, kosztu wytworzenia produktu, wydajności oraz standaryzacji procesu zapewniając jednocześnie spełnienie wymagań klienta

  • Wsparcie we wdrażaniu nowych produktów w ramach projektów R&D oraz transferu pomiędzy fabrykami w celu realizacji planów biznesowych firmy

  • Definiowanie i realizacja projektów kapitałowych w obszarze nowych procesów, produktów oraz linii produkcyjnych

  • Zarządzanie procesem zmian technologicznych i ich dokumentowanie

  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach rozwoju procesów produkcyjnych oraz zapewnienie wymiany wiedzy technicznej na poziomie zakładu, kampusu i regionu

  • Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy w wyznaczonym obszarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil mechaniczny, elektryczny, chemiczny, inżynierii produkcji)

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku inżynierskim

  • Zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zróżnicowaną grupą pracowników

  • Umiejętność zarządzania projektami, w tym projektami prowadzonymi w środowisku międzynarodowym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość procesów i produktów w obszarze produkcji kabli światłowodowych będzie dodatkowym atutem

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • premia roczna

  • dofinansowanie do posiłków

  • bezpłatny dostęp do kilku platform e-learningowych

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy