Oferta pracy

Kierowniczka / Kierownik działu kanapek

CUKIERNIA TADEUSZ CZERNISO firmie

  • Kolbudy (pow. gdański), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Cukiernia Tadeusz Czernis to firma rodzinna działająca na rynku od 30 lat. Nasz rozwój ukształtowało wierne dążenie do celu ścieżką usłaną najistotniejszymi dla nas zasadami. Najważniejsza z nich: ma być smacznie i zdrowo. Wyroby cukiernicze naszej produkcji wykonane są z najlepszych, naturalnych surowców.

Wprowadzanie produktów na rynek, w sytuacji gdy ich ilość w branży jest ogromna, to zadanie niełatwe.
  Bardzo trudno jest znaleźć tak niszowe wyroby, którymi zdobywamy serca klientów, dlatego poszukujemy do zespołu:

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie oraz wdrożenie nowej oferty wyrobów do działu kanapek gotowych.
  • Analiza i zdefiniowanie potrzeb oraz ścieżek zakupowych naszych potencjalnych klientów.
  • Nadzór nad jakością gotowego wyrobu.
  • Wdrażanie nowości.

OCZEKUJEMY:

  • Kreatywności połączonej z pasją.
  • Skuteczności i samodzielności w działaniu.
  • Zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Zdolności zarządzenia podległym zespołem.
  • Wymagane doświadczenie w branży gastronomicznej.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Rozwój w firmie o stabilnej, wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie docenieniem Twojej postawy, doświadczenia i aktualnych umiejętności sprzedażowych; pakiet socjalny: prywatne ubezpieczenie, karta sportowa.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dodanie klauzuli:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy