Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowniczka / Kierownik Magazynu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Greek Trade Sp. z o.o., zagraniczna firma handlowo – produkcyjna branży spożywczej, działająca od 1992 roku na rynku polskim i międzynarodowym, 13-krotny laureat nagrody Gazela Biznesu - dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, poszukuje pracownika na stanowisko:

    (owoce i warzywa świeże)
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • reorganizacja, zarządzanie i nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych oraz ich ciągłe doskonalenie,
    • organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,
    • kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych,
    • nadzór nad przyjmowaniem towarów i odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych,
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
    • ciągłe doskonalenie procedur BHP oraz jakościowych w podległym obszarze.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i delegowania zadań,
    • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • samodzielność i szybkość w podejmowaniu decyzji,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • uprawnienia na wózki widłowe.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, rodzinnej firmie o zasięgu międzynarodowym,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • system premiowania oraz bonus roczny,
    • pakiet dodatków (karta sportowa, pakiet medyczny również dla dzieci pracownika, ubezpieczenie grupowe).

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i LM  klikając Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę GREEK TRADE Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Greek Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Tadeusza Śliwiaka 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.