Kierowniczka/Kierownik Obszaru

Grupa FIEGE Polska

  • Prosta 17, Łozienica (pow. goleniowski)
    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Prosta 17

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dużymi zespołami pracowników (do 150 osób)

  • zarządzanie pracą podległego obszaru operacyjnego

  • kontrola i weryfikacja pracy systemów logistycznych na podległym obszarze

  • współpraca przy optymalizacji procesów w podległym obszarze i obszarach przyległych

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • min. 2-letnie doświadczenie w produkcji i/lub logistyce

  • doświadczenie z zakresu zarządzania dużymi zespołami pracowników

  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

  • umiejętność zarządzania poprzez cele

  • umiejętność zarządzania czasem pracy

  • gotowość do pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów WMS/ERP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • Pakiet benefitów – bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolne ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

Przewiń do profilu firmy