Logo Pracuj.pl

Kierowniczka/Kierownik Projektów

Żabka PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Żabka Polska

Matyi 8

Wilda

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów biznesowych w określonym zakresie, czasie i budżecie
  • Przygotowywanie, planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie projektów
  • Odpowiedzialność za skuteczne i efektywne prowadzenie projektów w ramach pracy biura projektowego
  • Stała współpraca i komunikacja z działami firmy
  • Monitoring i egzekwowanie realizacji zadań
  • Zarządzanie zespołem projektowym, ryzykiem, dostawcami oraz jakością
  • Raportowanie i opracowywanie sprawozdań
  • Mentoring i współtworzenie efektywnych procesów zarządzania projektami w organizacji

Nasze wymagania

  • Szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami w różnych dziedzinach ze szczególnym uwzględnieniem projektów realizowanych z zespołami IT opartych o podejście SCRUM
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami oraz narzędzi usprawniających pracę
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i techniki prezentacji
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi
  • Biegła znajomość SharePoint, Jira, Confluence, MS Office w tym MS Project
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • certyfikaty PRINCE2, PMBOK, Agile PM lub podobne

To oferujemy

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku
  • Możliwość hybrydowej organizacji pracy (praca w biurze/home office)
  • Pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój pracowników
  • Nowoczesne i niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Bogaty pakiet benefitów oraz dodatków pracowniczych
  • Przyjazna i nieformalna atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/).

Kierowniczka/Kierownik Projektów, Matyi 8, Wilda, Poznań