Kierowniczka / Kierownik Zespołu Sprzedaży Regionalnej Produktów Rynków Finansowych (Global Markets)

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie celów i zarządzanie wynikiem Global Markets na portfelu klientów korporacyjnych w regionie (uwzględniając prowadzony samodzielnie portfel klientów);

  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds. rynków finansowych i wsparcie pracowników w bieżącej pracy oraz długofalowym rozwoju;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi w celu rozbudowy bazy aktywnych klientów Global Markets w regionie;

  • Monitoring i dbałość o najwyższą jakość obsługi i zgodność z wewnętrznymi procesami, zasadami etyki zawodowej oraz regulacjami rynkowymi;

  • Bliska współpraca z innymi jednostkami Banku, nastawiona na realizację celów zespołu oraz całego Pionu Rynków Finansowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów rynków finansowych lub w bankowości korporacyjnej;

  • Wiedza w zakresie rynków finansowych oraz umiejętność dzielenia się nią z innymi;

  • Samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy;

  • Nastawienie na wynik oraz najwyższą jakość pracy i satysfakcję klienta;

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedażowym – będzie dodatkowym atutem;

  • Praktyczna znajomość zabezpieczających instrumentów finansowych, polityki hedgingowej klientów korporacyjnych lub otoczenia regulacyjnego rynków finansowych (dyrektywa MIFID) – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • Otwartą, opartą na współpracy kulturę organizacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • pakiet kafeteryjny

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy