Praca kierownik - inżynier branża drogowa

Mamy dla Ciebie 6 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Czołem Koderze!

Sprawdź swoje skille i zgarnij nagrody!

Gram w grę
    • Radzymin
    Opis stanowiska: prowadzenie i kierowanie pracami budowlanymi od etapu koncepcji aż do zakończenia inwestycji w terenie, w tym kierowanie zespołem pracowników i ewentualnie koordynowanie podwykonawców, bieżące rozwiązywanie problemów technicznych...
    opublikowana: 22 lipca 2021
      • 3 lokalizacji
      Twój zakres obowiązków, nadzór i koordynowanie robót budowlanych w branży drogowej, kontrola pracy sprzętu własnego i podwykonawców, kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami budżetowymi, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
        • Szczecin
        Twój zakres obowiązków, Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP, Bieżące raportowanie do kierownictwa kontraktu nt. terminowości...
        opublikowana: 20 lipca 2021
          • Warszawa
          Twój zakres obowiązków, kierowanie/nadzór nad robotami budowlanymi w specjalności drogowej,, planowanie i koordynacja robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP,, prowadzenie dokumentacji budowy...
          opublikowana: 15 lipca 2021