Praca kierownik budowy - inżynier budowy, kujawsko-pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • kujawsko-pomorskie
    Twój zakres obowiązków, Samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją robót,, Prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego oraz wewnętrznymi wymaganiami przedsiębiorstwa,, Optymalizacje procesu budowlanego,, Efektywne...
    opublikowana: 24 listopada 2020
    Opis stanowiska: Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki,...
    opublikowana: 23 listopada 2020
    Zadania: planowanie i realizacja budowy (okolice Kołobrzegu, Koszalina, Łeby) zgodnie z umową i budżetem nadzór i koordynacja prac budowlanych oraz ich raportowanie współpraca z działem zakupów przy negocjacjach z wykonawcami i dostawcami...
    opublikowana: 16 listopada 2020