Praca kierownik budowy w branży drogowej

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
  • Super oferta
    Rekrutacja zdalna
    • śląskie
    Zakres zadań: Pełnienie funkcji Kierownika Budowy w ramach prowadzonego projektu z zakresu budownictwa infrastrukturalnego (drogowego) Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi...
    opublikowana: 4 grudnia 2020
    • Warszawa (okolice)
    ZADANIA: sprawowanie stałej kontroli nad procesem realizacji robót drogowych, przygotowywanie harmonogramów dla poszczególnych etapów robót odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót przygotowywanie kalkulacji, wycen i...
    opublikowana: 25 listopada 2020
    • Kraków
    Oferujemy: Umowę o pracę na pełen etat, Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie, Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy, Multisport, Dodatkowe szkolenia, Eventy okolicznościowe...
    opublikowana: 10 listopada 2020