Praca kierownik ds. organizacyjno-prawnych, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Płock
    Nasze oczekiwania: Wyższe wykształcenie, Prawo i Administracja, Min 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Min 3 lata pracy w zespole, Znajomość prawa budowlanego, cywilnego ,administracyjnego oraz handlowego, Znajomość oprogramowania MS...
    opublikowana: 15 lutego 2020
    • Płock
    Nasze oczekiwania: Wyższe wykształcenie, preferowane: administracja, ekonomia, prawo, Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Znajomość prawa cywilnego oraz handlowego, Umiejętność pracy z dużą ilością informacji, szybkiego przyswajania...
    • Warszawa
    Zadania projektowe: zarządzanie projektem wdrożenia unijnego standardu faktury ustrukturyzowanej, począwszy od zdefiniowania założeń biznesowych, organizacyjno-prawnych i finansowych projektu, do momentu pełnego wdrożenia projektu i jego...
    opublikowana: 14 lutego 2020