Kierownik Działu Formowania

  • Ujście, Piła, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 26.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 26.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ardagh Glass S.A. poszukuje Pracownika na stanowisko:

    KIEROWNIKA DZIAŁU FORMOWANIA
    Miejsce pracy: Ujście

    Zadania KIEROWNIKA DZIAŁU FORMOWANIA:

    • Organizowanie, koordynowanie i nadzór prac działu w zakresie technologii formowania wyrobów szklanych.
    • Inicjowanie nowych standardów, usprawnień i procedur na monitorowanym obszarze oraz nadzorowanie wprowadzanych zmian, mających na celu doskonalenie procesów.
    • Planowanie i monitorowanie budżetu działu, w tym remontów, inwestycji, zakupu materiałów.
    • Monitorowanie, analiza i raportowanie wyników produkcji, w tym wskaźników KPI.
    • Udział w pracach grup funkcyjnych w zakresie formowania i produkcji wyrobów szklanych, SMED, TPM, 5S.
    • Zarządzanie zespołem pracowników działu.
    • Współpraca i koordynacja działań z klientem wewnętrznym – zakładami i działami Spółki oraz podwykonawcami i firmami zewnętrznymi w ramach nadzorowanego obszaru.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane mechaniczne, mile widziana technologia szkła.
    • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 5 lat, szczególnie w hucie szkła.
    • Samodzielności, zdolności organizacyjnych, umiejętności planowania i ustalania priorytetów.
    • Zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole oraz zarządzania zespołem pracowników.
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Znajomości metodologii Lean i Six Sigma.

    Naszym Pracownikom oferujemy:

    możliwości rozwoju
    wymianę doświadczeń
    z zakładami Ardagh
    udział w ciekawych
    projektach
    najwyższą troskę
    o bezpieczeństwo
    pracy
    wachlarz świadczeń
    socjalnych

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z tzw. RODO, czyli rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych).
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.