Kierownik działu serwisu

  • Kalisz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-26
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-08-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k.

    Jesteśmy firmą, dla której potrzeby Klientów oraz przekraczanie ich oczekiwań, motywują nas do stawania  się coraz lepszymi. Działamy z pełnym zaangażowaniem i rozwijamy się w oparciu o ludzi, którzy wkładają pasję w to co robią.

    W związku z nowo otwartym salonem BMW Premium Arena w Kaliszu poszukujemy wykwalifikowanych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Kalisz

    Opis stanowiska:

    • Kontrola procesu obsługi w serwisie samochodowym
    • Nadzór nad dokumentacją serwisową
    • Aktywna sprzedaż usług oraz budowanie relacji z Klientami
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Koordynacja pracy zespołu

    Wymagania:

    • Doświadczenie na powyższym stanowisku lub na stanowisku doradcy serwisowego (warunek konieczny)
    • Znajomość rynku motoryzacji
    • Profesjonalizm
    • Energia i operatywność w działaniu
    • Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
    • Znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętności:
      • podejmowania decyzji
      • analitycznego myślenia i przewidywania
      • organizacji pracy własnej oraz zarządzania zespołem
      • wywierania pozytywnego wpływu i zdolności przywódcze

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku i uznanej marce
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie i w przyszłości przez Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. oddział w Kaliszu, 62-800 Kalisz ul. Wrocławska 50A”.

    Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: zgoda@bednarek.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielenia zgody przed jej wycofaniem.

    Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. oddział w Kaliszu 62-800 Kalisz, ul. Wrocławska 50A („Administrator”):
    1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych.
    2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora.
    4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
    • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
    7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.