Kierownik Logistyki

  • Niemcy
  • Kierownik
  • 13.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 13.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Boryszew Automotive Plastics jest jedną z wiodących, światowych grup zajmujących się formowaniem elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów plastikowych i metalowych dla branży motoryzacyjnej oraz form wtryskowych do produkcji wyżej wymienionych elementów.

    Grupę BAP tworzą zakłady produkcyjne na terenie Polski, Niemiec, Czech i Rosji.

    Kierownik Logistyki
    Miejsce pracy: Niemcy (Saksonia-Anhalt)

    Zadania:

    • Realizacja planów dotyczących wydajności i produkcji;
    • Realizacja łańcucha logistycznego dla dostawców i klientów końcowych oraz realizacja procesów wewnątrzzakładowych;
    • Optymalizacja systemów, procesów i kosztów;
    • Wprowadzenie ulepszeń i działań rozwojowych;
    • Identyfikacja i wsparcie potencjałów w obszarze zarządzania;
    • Zastosowanie nowoczesnego Management- Tools;
    • Dopasowanie procesów do systemów w celu zapewnienia większej efektywności;
    • Wdrożenie i kontrola wytycznych VA QMH;
    • Kontakt z klientami;
    • Kierowanie zespołem.

    Wymagania:

    • Studia wyższe ekonomiczne;
    • Wieloletnie doświadczenie w obszarze logistyki;
    • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych;
    • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie;
    • Dobra znajomość MS –Office;
    • Zdolność analitycznego myślenia;
    • Komunikatywność;
    • Samodzielność.

    Oferujemy:

    • Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, w miłej atmosferze;
    • Udział w ciekawych projektach;
    • Umowa na niemieckich warunkach.

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom