Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału

  • Łomża, podlaskie
  • Kierownik
  • 2017-08-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kasa Stefczyka jest największą spośród wszystkich kas w Polsce. Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat. Wielokrotnie zdobywaliśmy prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez klientów oraz byliśmy doceniani jako pracodawca.

    Jak to robimy?

    Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy!

    Pracuj z nami!

    Obecnie poszukujmy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łomża

    Zakres obowiązków:

    • osiąganie uzgodnionych celów biznesowych,
    • podejmowanie lokalnych działań marketingowych,
    • tworzenie motywującej atmosfery pracy,
    • mobilizowanie zespołu do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań w realizacji codziennych zadań,
    • udział w comiesięcznych odprawach w Biurze Makroregionu.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, zarządzanie, finanse),
    • min. 2-letnie doświadczenie w branży finansowej (w tym 1 rok na stanowisku kierowniczym),
    • wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych,
    • umiejętność budowania i podtrzymywania trwałych relacji z klientem,
    • wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym,
    • umiejętność motywowania podległego zespołu,
    • samodzielność i zorientowanie na realizację założonych celów.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • szkolenie wstępne sfinansowane przez Pracodawcę, za które otrzymasz wynagrodzenie,
    • rozbudowany pakiet szkoleń, dających możliwość rozwoju Twoich kompetencji,
    • dofinansowanie karty MultiSport,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • udział w systemie premiowym, dzięki któremu podwyższysz swoje zarobki.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj".