Praca kierownik produkcji, Jelcz-Laskowice

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie?

Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu

Zobacz oferty
    • Jelcz-Laskowice, Stanowice (pow. oławski)
    To czego oczekujemy od Ciebie: odpowiedzialność za właściwą i terminową realizację zadań produkcyjnych podniesienie wydajności pracy oraz opracowanie planu oszczędności materiałowych aktywny udział w optymalizacji procesów produkcji na podległym...
    opublikowana: 31 marca 2020
    • Jelcz-Laskowice
    Zakres obowiązków: Zarządzanie działem produkcyjnym oraz przypisanymi strukturami wsparcia (planowanie, jakość, UR, logistyka) Zapewnienie prawidłowości procesów produkcyjnych w oparciu o plany produkcji i zgodnie z wymaganiami klientów Nadzór...
    opublikowana: 26 marca 2020
    Oferujemy: pracę w zgranym zespole – nasi pracownicy cenią sobie atmosferę pracy; wsparcie doświadczonych kolegów i niezbędne szkolenia; uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa; opiekę medyczną i akcje...
    opublikowana: 19 marca 2020