Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produktu OTC

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

    Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym (sponsor strategiczny drużyny koszykarskiej „Polfarmex Kutno).

    Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania jakie przed Tobą postawimy:

    • Opracowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii marketingowych zarządzanych produktów  OTC oraz suplementów diety
    • Przygotowywanie i realizacja kampanii  marketingowych (ATL, BTL)
    • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
    • Zarządzanie budżetem marketingowym
    • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)
    • Przygotowywanie analiz rynku oraz monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej
    • Współpraca z domami mediowymi i agencjami reklamowymi

    Nasze oczekiwania to:

    • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: marketing, medycyna, farmacja)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produktami OTC
    • Kreatywność
    • Orientacja na wyniki
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Wysoce rozwinięte zdolności analityczne
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
    • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
    • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
    • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
    • Możliwość dołączenia do programu Multisport
    • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole profesjonalistów

    Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.